MEDİKAL İLAÇLAR

Gözde Grubu, sağlık alanında verdiği hizmetlere ek olarak 2016 yılı itibariyle medikal ilaç üretimiylede destek vermeye başladı.

Kemoterapi tedavisi gören, migren problemi olan ve gebelik yaşayan anne adaylarının kokuya karşı hassasiyet durumunda bulantı problemine yardımcı olan “Endemesis Sprey Jel” üretildi.

İlk medikal ilaç üretiminin başarısı ile birlikte çok kısa süre de yeni ilaç üretimi için çalışmalara başlandı ve erkeklere yönelik ba-bamm piyasaya sürüldü.

Endemesis® sprey jelEndemesis® sprey jel, kötü koku duyulmasına ( kakosmi ) bağlı gelişen bulantı ve buna bağlı problemlerin çözülmesine destek amaçlı, yardımcı bir üründür. Endemesis® sprey jel burundaki koku alma reseptörleri ile kötü koku arasında bariyer vazifesi görerek, kötü kokunun alınmasını bloke etmektedir.

-Eugenol, koku reseptörlerinde kısmi olarak bloke edici etki ve kendine has kokusu ile ferahlık etkisi yapan atibakteriyel, antifungusitik bitkisel bir üründür.
-Mix herbal, kendine has koku ve tadıyla ile spreyin kullanım kalitesini artıran, bariyer etkisine destek olan aromatik bir karışımdır,
-Eucalyptol, ferahlatıcı özelliği ile spreyin kullanım kalitesini artıran bir üründür.
-Gliserol, burundaki koku alma reseptörlerinin olduğu bölgede yüzeyi yumuşatan ve jel bariyer oluşturan bir üründür.
-Lidocainum, eugenol'ün etkisine yardımcı olan ve eugenol'den kaynaklanabilecek hafif yanma duygusunu azaltmak için kullanılan bir üründür.


BA-BAMM Nedir?Ba-Bamm içerdiği kreatin monohidrat sayesinde; Cinsel ilişki sırasında, ereksiyon döneminden boşalma dönemine kadar olan süreçteki kas faaliyetlerinde enerji kaynağı olarak kullanılan ATP ( Adenozin Trifosfat ) ‘nin eksilmeye başladığı an devreye girerek ATP kaynağı yaratmayı hedefler. Bu sayede kaslar ihtiyaç duydukları enerjiyi tam olarak sağladıkları için işlevlerini tam olarak yapabilir.

Bu nedenle hem cinsel performans tam olarak gerçekleşemesine, hem de özellikle pelvik taban kaslarının, Dartos kasları gibi boşalma sırasında görev alan kas gruplarının gerektiği kadar güçlü kasılmalarına yardımcı olur. Oluşturulabilecek bu patlayıcı kasılma gücü sayesinde ejekülasyon döneminde testislerde bulunan spermin tama yakını harekete geçirerek, boşalma esnasında ejekülata katılmalarını hedefler. Dölleme kapasitesi yüksek, hareketli sperm sayısının artmasına yardımcı olur.